×
MEDIACOM 24/7 Monitoring agent

stiahnuť

TeamViewer Quick Support:

stiahnuť

Firma MEDIA.COM Slovakia, s.r.o.

bola založená v roku 2003 ako spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním profesionálnych IT/IS outsourcingových služieb zahrňujúcich komplexnú starostlivosť o počítačové systémy, technickú a komunikačnú infraštruktúru svojich zákazníkov.

Našimi klientmi sú predovšetkým spoločnosti, ktoré sa rozhodli zveriť starostlivosť o svoju technickú infraštruktúru do rúk profesionálom a tým minimalizovať svoje náklady IT/IS personál. Rovnako našim zákazníkom poskytujeme dodávky a inštalácie výpočtovej, kancelárskej a telekomunikačnej techniky, dodávame a inštalujeme softwarové vybavenie a poskytujeme k nim základné školenia.

Od roku 2005 je naša spoločnosť preferovaným partnerom HP, certifikovaným partnerom Kerio Technologies, GFI, Symantec a Microsoft. Sme jediným partnerom na Slovensku medzinárodnej spoločnosti SCC (Specialist Computer Centres) poskytujúcej informačné technológie, sídliacej v UK, ktorá ma 35-ročné medzinárodné skúsenosti v oblasti outsourcingu IT. Naša spoločnosť patrí medzi jednu z mála IT spoločností pôsobiacich na slovenskom trhu, ktorá zákazníkom poskytuje 24/7/365 sledovanie IT systémov, automatický patch management, automatické vykonávanie úloh a okamžitú vzdialenú správu prostredníctvom vlastného MEDIACOM 24/7 Monitoring systému.

Naša spoločnosť je realizátorom a prevádzkovateľom WIFI hotspotov v obchodných centrách POLUS City Center a AUPARK Bratislava, realizujeme projekty štruktúrovanej kabeláže v administratívnych budovách Polus Tower 1 a 2, vybudovali sme kamerový a prístupový systém pre obchodné centrum POLUS City Center  a budovu Polus Tower 1, realizovali sme a prevádzkujeme optické backbone v rôznych administratívnich budovách.

Cieľom našej spoločnosti je dosahovať také výsledky, aby spokojnosť našich klientov, či partnerov bola našou jedinou a pravdivou reklamou.

Legenda

  • Outsourcing
  • Monitoring 24/7
  • Správa serverov
  • Správa Linux serverov

Štatistiky & fakty

2003

Založenie spoločnosti

75 stálych zákazníkov

2005
Cloudové služby

Cloudové služby

2010
Monitoring 24/7

Monitoring 24/7

2013

Chcete sa o našich riešeniach dozvedieť viac?

Naše dlhoročné skúsenosti sú predpokladom k spoľahlivému partnerstvu!

SME CERTIFIKOVANÝM PARTNEROM

Hore